IT Analyst

    #JsmeAkcenta. Specializujeme se na směnu měn, zahraniční platby a zajišťovací obchody pro malé a střední podniky. V roce 2021 jsme se stali členem skupiny Raiffeisen Bank International a s tím přišly nové výzvy, projekty a důraz na digitalizaci. Jako IT Development tým budujeme moderní bankovní systém, do budoucna nás čeká implementace směrnice PSD3 (optimalizace platebních procesů – do 10 sekund) a zavedení vzdálené identifikace a digitalizace onboardingových procesů nových zákazníků. Jsme malý agilní tým, který roste a hledá další nadšence, kteří nám pomohou tyto sny proměnit v realitu. Čeká nás náročná cesta, která s sebou nese příležitost významného zářezu do vašeho CV.

    Co vás čeká na této pozici:

    • sběr a analýza požadavků od business garantů a product ownerů
    • komunikace s vývojáři, architekty a dodavateli aplikací a hledání vhodných technických řešení
    • tvorba a aktualizace systémové dokumentace
    • poskytování konzultací businessu a podpora při řešení incidentů
    • strategický rozvoj nové digitální platformy
    • identifikace dopadů na integrační procesy mezi systémy

    Zapadnete k nám, pokud:

    • máte drive, nezaleknete se výzev a chcete být součástí velké digitální transformace
    • máte předchozí zkušenost na obdobné pozici v oblasti finančních služeb (banka, pojišťovna)
    • zvládnete vést meeting v angličtině
    • vynikáte v komunikaci a analytickém a strukturovaném myšlení
    • nezaleknete se multitaskingu

    Výhodou bude, pokud:

    • ovládáte SQL
    • máte zkušenost s agilním stylem řízení projektů (JIRA, Confluence)
    • již jste se v praxi setkal/a s integracemi (REST/SOAP, batch)
    • máte zkušenost s nástrojem Camunda

    Co vám nabídneme:

    • 5 týdnů dovolené a 5 dní zdravotního volna
    • stravenkový paušál 100 Kč/den
    • MultiSport kartu
    • výhodný O2 tarif pro vás i vaše blízké
    • stabilní zaměstnání v příjemném a moderním prostředí na pražském Smíchově
    • firemní online výuku angličtiny a další možnosti vzdělávání

    Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete být součástí digitální revoluce v Akcentě pod křídly RBI, dejte nám o sobě vědět (pošlete CV nebo LinkedIn). Rádi vás pozveme na kávu a probereme společné možnosti. 😊

    Kdo s vámi bude komunikovat?

    Kamila Ročková

    Stát se klientem